UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz do tego prawo, ale na własnej wyspie, gdzie innych ludzi nie zarazisz !!! Odnośnie Prezesa to chciałbym nadmienić, że jak masz swój rozum, to nie musisz nikogo małpować !!!

Dobra rada

Anuluj