UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kaczyński chodzi bez maski bez rękawic ochronnych nie zachowuję odległości 2m . Wiec ja tez bede tak robić i wszyscy powinni isc za przykładem prezesa .

Jbpis

Anuluj