UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kaczyński chodzi bez maski bez rękawic ochronnych nie zachowuję odległości 2m . Wiec ja tez bede tak robić i wszyscy powinni isc za przykładem prezesa .
Jbpis
Kaczyński chodzi bez maski bez rękawic ochronnych nie zachowuję odległości 2m . Wiec ja tez bede tak robić i wszyscy powinni isc za przykładem prezesa .
Jbpis