UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko się ściemni to wioskowe zaczynają swoją aktywność. Zostań w domu, to nie hasła dla nich, zresztą łamanie czegokolwiek jest na wsiach normą.

zostańcie w domach

Anuluj