UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko się ściemni to wioskowe zaczynają swoją aktywność. Zostań w domu, to nie hasła dla nich, zresztą łamanie czegokolwiek jest na wsiach normą.
zostańcie w domach
Tylko się ściemni to wioskowe zaczynają swoją aktywność. Zostań w domu, to nie hasła dla nich, zresztą łamanie czegokolwiek jest na wsiach normą.
zostańcie w domach