UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie przyjmujcie mandatów. Niech nadgorliwi kontrolerzy idą do sądu. Tylko wpierw muszą uzasadnić swoje wygłupy.

Poll

Anuluj