UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Premierze wspaniała robota ,dba Pan o nasze Życie . Dziękujemy Panu i innym ,którzy przysłużyli się temu sukcesowi .Teraz to już napewno w wyborach prezydenckich , oddam swój głos na Pana Prezydenta Dudę!

Dziękujemy

Anuluj