UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Premierze wspaniała robota ,dba Pan o nasze Życie . Dziękujemy Panu i innym ,którzy przysłużyli się temu sukcesowi .Teraz to już napewno w wyborach prezydenckich , oddam swój głos na Pana Prezydenta Dudę!
Dziękujemy