UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale mądry to napisał. Mogę wejść na cmentarz tylko nie na grób syna bo będzie mandat. Więc stanę 2m obok i co wtedy na 2lata do więzienia. Wpisujcie w portElu co to ludzie piszą a nie to co wam pasuje. Ludzie zwracajmy im uwagę niech wpisują nasze wpisy. Wybierają tylko to co im pasuje.
zb