UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale mądry to napisał. Mogę wejść na cmentarz tylko nie na grób syna bo będzie mandat. Więc stanę 2m obok i co wtedy na 2lata do więzienia. Wpisujcie w portElu co to ludzie piszą a nie to co wam pasuje. Ludzie zwracajmy im uwagę niech wpisują nasze wpisy. Wybierają tylko to co im pasuje.

zb

Anuluj