i odspiewac hymn "Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam!"Jarząbek
i odspiewac hymn "Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam!"