UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Boniek ogłosił że z końcem czerwca wygasza projekt Akademia Młodych Orłów, jaki PZPN prowadził wspólnie z wojewódzkimi związkami i samorządami. Funkcjonowało 30 ośrodków AMO. A więc tak szumnie powołana Sportowa Szkoła nr 3 przestaje istnieć? Radni niech się teraz tym zajmą.
fiki miki