UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Psu na budę ta cała szopka z izolacją. Bezczelnie zaniżają statystyki zgonów przez COVID, ilość zarażonych niedoszacowana kilkunastokrotnie ze względu na zbyt małą wydolność testowania. I tak do końca roku większość się tym cholerstwem zarazi, wprowadzone restrykcje minimalnie zredukują rzeczywiste straty w populacji.