UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@lac - Pozostaje nam tylko współczuć takim ludziom. Oni są chorzy. Wcale nie jest ich tak dużo. Oni wszędzie udzielają się ze swoimi idiotycznymi poglądami i wydaje się, że jest ich dużo, i że są wszędzie, A to tylko garstka niedowartościowanych idiotów, którzy nawet nie wiedzą co to jest wirus i jak działa a tak dużo mają do powiedzenia. Po prostu trzeba takich ludzi olewać bo poważna, merytoryczna dyskusja z idiotami nie ma najmniejszego sensu!!! Idiotom trzeba współczuć a zarazem drzeć z nich łacha żeby się nie rozmnożyli i nie zarażali swoją głupotą.

wesoly wirus

Anuluj