UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mam za domem ogródek to sobie z rodziną a dziecko musi się wybiegac złapać świeżego powietrza i wtedy dziecko lepiej śpi jak wróci z ogródka tym że jest ciepło
Ja mam za domem ogródek to sobie z rodziną a dziecko musi się wybiegac złapać świeżego powietrza i wtedy dziecko lepiej śpi jak wróci z ogródka tym że jest ciepło