UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Notują jak na spotkaniu z Kim Dzong Unem, tyle tylko, że "nasz"mlaskający dyktatorek siedzi obecnie w sejmowej ławie. Nawiasem mówiąc powinien siedzieć ale nie tam.

zającpoziomka

Anuluj