UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Notują jak na spotkaniu z Kim Dzong Unem, tyle tylko, że "nasz"mlaskający dyktatorek siedzi obecnie w sejmowej ławie. Nawiasem mówiąc powinien siedzieć ale nie tam.
zającpoziomka
Notują jak na spotkaniu z Kim Dzong Unem, tyle tylko, że "nasz"mlaskający dyktatorek siedzi obecnie w sejmowej ławie. Nawiasem mówiąc powinien siedzieć ale nie tam.
zającpoziomka