UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie stoją 2 m od siebie - co to za zbiegowisko. Ukarać tego dowódcę - chyba, że są równi i równiejsi!
Amerykan
Dlaczego nie stoją 2 m od siebie - co to za zbiegowisko. Ukarać tego dowódcę - chyba, że są równi i równiejsi!
Amerykan