UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie stoją 2 m od siebie - co to za zbiegowisko. Ukarać tego dowódcę - chyba, że są równi i równiejsi!

Amerykan

Anuluj