UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrząc na komentarze to jest tu jakiś furiat chory psychicznie, który by najchętniej wszystkich powsadzał do więźnia tylko nie siebie.

Maciej76

Anuluj