UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tępe wały to nie jest stan wojenny żeby karać, jak ogłoszą stan to wtedy mogą karać a tak to jest tylko prośba żeby zostać w domu.

Gość 20

Anuluj