UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Władzo Karć,Karać i jeszcze raz Karać bez skrupułów .Tylko Najwyższe Kary ,Najbardziej Dotkliwe i Bolesne

Emeryci

Anuluj