UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całe szczęście, że obyło się bez ofiar. Drugim cudem jest to, że udało się w tak krótkim czasie (bodajże kilka godzin po zdarzeniu)zebrać środki na odbudowę mieszkania. Życzę wszystkiego dobrego dla poszkodowanej rodziny!

zmartwionny

Anuluj