UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całe szczęście, że obyło się bez ofiar. Drugim cudem jest to, że udało się w tak krótkim czasie (bodajże kilka godzin po zdarzeniu)zebrać środki na odbudowę mieszkania. Życzę wszystkiego dobrego dla poszkodowanej rodziny!
zmartwionny