UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na wsi podobna sytuacja, jeden za drugim, jeździć w tą i z powrotem do Elbląga roznieść zarazę i wrócić, znowu zatankować całe auto gówniarzy z zarazą i z powrotem do Elbląga Tak właśnie przez cały dzień. Czyżby policja pomijała wsie, podelblaskie miejscowości??? Może warto, żeby nie roznosić zarazy do miast, gdzie mieszka mnóstwo ludzi???

dobra rada

Anuluj