UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem dlaczego ktoś zabrania mi wjazdu do Krynicy skoro mam tam kupione mieszkanie. To, że nie jest to moje miejsce zameldowania nie znaczy, że nie mogę tam sobie pojechać i mieszkać. Szanowny Pan burmistrz i rada miejska nie powinna tak chętnie i często majstrować przy planie zagospodarowania i przekształcać coraz to więcej gruntów zalesionych na możliwość zabudowy usługowej i wielorodzinnej. Przy ul.Teleexpresa dzieje się: W 2018 zmiana planu, a już dziś wycięty las i zaraz będzie nowa budowa. Sami powinni się powstrzymać to nie musieliby występować z jakimiś pismami do Wojewody.
Elblążanin2