UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak naprawdę te 79 osób co zmarło na wirusa było już jedną nogą w grobie i by pewnie zmarło w tym roku. Więcej ludzi ginie na drogach w weekend majowy niż przez dwa musujące pandemii. Szkoda ze nie jest prowadzona druga statystyka - ile osób zmarło bo nie dostało się do lekarza, odwołano im operacje itp

Antypanikarz

Anuluj