UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przewiduję, że najbliższą robotę będzie miała dopiero 10 maja. Trzeba będzie obsłużyć wszystkich pięć osób, które przyjdą wtedy do lokalu wyborczego.
KibiczProstej
Przewiduję, że najbliższą robotę będzie miała dopiero 10 maja. Trzeba będzie obsłużyć wszystkich pięć osób, które przyjdą wtedy do lokalu wyborczego.
KibiczProstej