UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przewiduję, że najbliższą robotę będzie miała dopiero 10 maja. Trzeba będzie obsłużyć wszystkich pięć osób, które przyjdą wtedy do lokalu wyborczego.

KibiczProstej

Anuluj