UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy ma swój zakręcony ,pozytywny ,freeq . Jedni mają taki styl ,drudzy inny ,a są jeszcze tacy bez stylu i ambicji

Bezledy

Anuluj