UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to zupełnie inny problem i w pełni się zgadzam z tym. Wysokie kary + nakaz sprzątania linii brzegowej +-100 m może by się oduczyli. To kwestia kultury osobistej i poszanowania przyrody bo prawdziwy wędkarz nie śmieci a wręcz pozabiera jeszcze innych śmieci ze stanowiska jak kończy łowienie. Problem obecnie dotyczy zatrzymania rozprzestrzeniania się zarazy a samotny wędkarz to może co najwyżej zarazić się słońcem, dobrym humorem po łowieniu.