UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i bardzo dobrze że nie zatrzymała jak utrzymują dystans od siebie to jest OK. Nie są poddani kwarantannie a z tego co wiem to nikt mi jeszcze nie przemianował mojego mieszkania na więzienie i krat nie wstawił w okna. Za nieudolność władz mają płacić zwykli ludzie? Jedni mogą wychodzić do pracy z pieskiem i wciąż pełno różnych wyjątków a wędkarze, którzy są z reguły samotnikami nie mogą posiedzieć nad wodą i korzystać ze słońca koronowirusa i przyrody. Może ryby też przenoszą tego wirusa? Głupota rządu który wpuścił ludzi wracających z zagranicy i nie wprowadził PRAWDZIWEJ kwarantanny w miejscach przekraczania granic jest odpowiedzialna za cały ten bajzel i śmierć ludzi. Politycy sobie podróżują do Włoch i innych krajów zarażonych (nie będę pisać kto)dając świetny przykład innym jak olać kwarantanne. Jak zwykle przykład idzie z góry. Jaka kara spotkała polityków za to co zrobili? A wy się czepiacie wędkarza co siedzi sam i łowi może sobie posiłek albo się odstresowuje od głupoty naszych PANUJĄCYCH. DOBRA RADA - NIE PODCHODŹ - NIE ZARAZISZ WĘDKARZA!!! Poza tym nikt tam z koła PZW zawodów nie zorganizował więc idźcie pilnować gimbazy ćpającej i chlejącej po krzakach albo niech rząd wprowadzi ustawę i wszystkich 65+ do gazu i po problemie. HITLER i STALIN z grobów biją wam brawo za to co robicie nawet im się nie śniło że w tak łatwy sposób można zniewolić narody.