UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mama112 - Pracownicy obsługi jak pomoce, woźne, dozorcy, konserwatorzy, sprzątaczki itd w większości szkół pracują za najniższą krajową. Jedyny dodatek za prace to stażowe w maksymalnej wysokości 20%. Wniosek to za przestój nie z własnej przyczyny, a groźnej epidemii ich wynagrodzenie to 2600 zł brutto ale zminimalizowane ryzyko zarażenia wirusem. Co innego pracownicy administracji i kierownictwa, którzy nie zarabiają najniższej krajowej i w ich przypadku za postoju otrzymają znacznie okrojone wynagrodzenie.

zorientowana

Anuluj