UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy pracownik obsługi zdaje sobie sprawę że nie może pracować zdalnie więc w tej sytuacji miałby przestój. Za przestój otrzymałaby tylko płacę zasadnicza. Może dyrektor specjalnie zrobił dyzury aby obsłga miała wypłaconą całą pensję.

mama112

Anuluj