UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy pracownik obsługi zdaje sobie sprawę że nie może pracować zdalnie więc w tej sytuacji miałby przestój. Za przestój otrzymałaby tylko płacę zasadnicza. Może dyrektor specjalnie zrobił dyzury aby obsłga miała wypłaconą całą pensję.
mama112