UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezes jak zawsze myśli o przyszłości. Trzeba to przetrwać. Ciekawe jak zachowają się piłkarze i trenerzy w momencie jak nie pracują w taki sposób jak zakład kontrakt. Ciekawe czy coś pomogą i zajdą z kontraktów.