UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skąd wy tyle ludzi znaleźliście w tym mieście na zdjęciu ??? Gdzieś w necie jest fota Elbląga przed epidemią i w trakcie. Ten sam obraz, puste ulice i wymarłe miasto.
Skąd wy tyle ludzi znaleźliście w tym mieście na zdjęciu ??? Gdzieś w necie jest fota Elbląga przed epidemią i w trakcie. Ten sam obraz, puste ulice i wymarłe miasto.