UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skąd wy tyle ludzi znaleźliście w tym mieście na zdjęciu ??? Gdzieś w necie jest fota Elbląga przed epidemią i w trakcie. Ten sam obraz, puste ulice i wymarłe miasto.


Anuluj