UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ach wy . Jak donoszą olsztyn dostał kasę nactramwaje i rozwój i to jaka kasę w euro. A Elbląg gawno i to dzięki tym co rządzą w Elblągu i radnym. Krótko idzcie w P,,,du


Anuluj