UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gamo bis - Jak to na rondzie, jak sie kręcisz w kolko to zawroty glowy nie sa niczym nadzwyczajnym, trzeba tylko umiejetnie zjechac z niego a nie krecic bączki.


Anuluj