UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gamo bis - Jak to na rondzie, jak sie kręcisz w kolko to zawroty glowy nie sa niczym nadzwyczajnym, trzeba tylko umiejetnie zjechac z niego a nie krecic bączki.
@Gamo bis - Jak to na rondzie, jak sie kręcisz w kolko to zawroty glowy nie sa niczym nadzwyczajnym, trzeba tylko umiejetnie zjechac z niego a nie krecic bączki.