UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gamoń-zgadzam się z Tobą w 100%. poza tym jest to najbardziej poorane rondo w mieście, ktoś kto kto jeździ tam sporadycznie, ma zawrót głowy.

Gamo bis

Anuluj