UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gamoń-zgadzam się z Tobą w 100%. poza tym jest to najbardziej poorane rondo w mieście, ktoś kto kto jeździ tam sporadycznie, ma zawrót głowy.
Gamo bis
@Gamoń-zgadzam się z Tobą w 100%. poza tym jest to najbardziej poorane rondo w mieście, ktoś kto kto jeździ tam sporadycznie, ma zawrót głowy.
Gamo bis