UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciocia mieszkająca w Warszawie mówiła mi, że u nich, z uwagi na zmniejszenie liczby kursów komunikacji miejskiej, termin korztstania z marcowych biletów miesiecznych zpsrsnie przedłużony o taki sam czas na kwiecień. Tylko u nas wykorzystuje się sytuację, a o klienta ZKM nie dba. Proszę uprzejmie Redakcje o Poruszrnie tego tematu w ZKM.


Anuluj