UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się z głosami internautów. Mają rację. Uwagi są słuszne i kompetentne. Szkoda, że tego światli urzędnicy-architekci nie widzą (i chyba nie wiedzą). Pozdrawiam architektów z urzędu Elbląga. Trochę pouczcie się, abyście nie odstawali od nowych trendów w waszej dziedzinie. To co przeszło i minęło nie powinno zaprzątać waszej uwagi (czyli postmodernizm).
nauczyciel