UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chrońcie też ludzi u prywaciarzy tam nie ma żadnych środków zapobiegawczych,no o za wolne nikt nie zapłaci
Chrońcie też ludzi u prywaciarzy tam nie ma żadnych środków zapobiegawczych,no o za wolne nikt nie zapłaci