UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mam firme i moi znajomi tez i nie uciekamy do domku tylko tez zasuwamy z naszymi pracownikami.kupujemy towar jezdzimy itd nie siedzimy w domku tez sie narazamy.
Ja mam firme i moi znajomi tez i nie uciekamy do domku tylko tez zasuwamy z naszymi pracownikami.kupujemy towar jezdzimy itd nie siedzimy w domku tez sie narazamy.