UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mam firme i moi znajomi tez i nie uciekamy do domku tylko tez zasuwamy z naszymi pracownikami.kupujemy towar jezdzimy itd nie siedzimy w domku tez sie narazamy.


Anuluj