UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A sprzedaż biletów w komunikacji miejskiej nadal w D.pie mają. O siebie tylko dba UM, nie o mieszkancow
Pasazerkomunikacjim
A sprzedaż biletów w komunikacji miejskiej nadal w D.pie mają. O siebie tylko dba UM, nie o mieszkancow
Pasazerkomunikacjim