UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A sprzedaż biletów w komunikacji miejskiej nadal w D.pie mają. O siebie tylko dba UM, nie o mieszkancow

Pasazerkomunikacjim

Anuluj