UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wojnę rozpoczęliśmy zajmując Zaolzie, razem gdy Adolf zajmował Czechy. Zajął bez wystrzału 500 samolotów i 1500 czołgów i wozów panc. którymi potem najechał też na Polskę. Wujek był napisany w cudzysłowie, co nie jest kontekstem, a amen to łacinie koniec. Trzeba czytać różne oceny faktów historii, mimo że większość naszej historii to skutki fatalnych rządów od kilkuset lat. Pozdrawiam. @ Amen


Anuluj