UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowieku ! Nie myśmy tą wojnę rozpoczęli i to jest ci zapewne wiadome ,a le nigdy ,przenigdy i w jakim kolwiek kontekście nie mòw o hitlerze wujek , czy jak kolwiek inaczej pobłażliwie w nazwie .chyba nie muszę pisać z jakiego powodu . Użyłeś słowa ( Amen) . Mam więc prawdopodobnie do czynienia z człowiekiem , jeśli niereligijnym to wierzącym ,zatem wierz mi , że piekło dla tej hitlera to jak dla innych do stąpienie łaski Bożej . Nie wiem co jest gorsze od piekła ,jeżeli wogòle coś takiego istnieje,ale mam nadzieję że to ścierwo , tam trafiło. jw.amen .