UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brzydkie to, a wmawia się, że to: neotradycjonalizm, neosentymentalizm, postmodernizm... i parę innych terminów, które wyczytałam w tej witrynie. A tak na prawdę: epigonizm, konserwatyzm - aw sumie kiczowata architektura.

Estetka

Anuluj