UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obudzili się 25 lat za późno teraz miasto się wyludnia dla kogo te centrum ? teraz to centrum geriatryczne
Obudzili się 25 lat za późno teraz miasto się wyludnia dla kogo te centrum ? teraz to centrum geriatryczne