UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Tak jeszcze coś. .. pierwsze Pana założenie jest błędne. .. To na tyle. .. .. KONIEC POLEMIKI. .. .


Anuluj