UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Tak jeszcze coś. .. pierwsze Pana założenie jest błędne. .. To na tyle. .. .. KONIEC POLEMIKI. .. .
@MariuszLewandowski-Fc - Tak jeszcze coś. .. pierwsze Pana założenie jest błędne. .. To na tyle. .. .. KONIEC POLEMIKI. .. .