UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu. Nie odpowiedział Pan na zadane pytanie. Nikt czyli też Energą nie podpisze umowy na warunkach jakie Pan zaproponował. A powtórzę warunki jakie zostały przedstawione w pytaniu pozostają. Pytanie brzmi Co Pan w takiej sytuacji zaproponuje. Krótko, który wariant ???. ???

Mieszkaniec z Wiejskiej

Anuluj