UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu. Nie odpowiedział Pan na zadane pytanie. Nikt czyli też Energą nie podpisze umowy na warunkach jakie Pan zaproponował. A powtórzę warunki jakie zostały przedstawione w pytaniu pozostają. Pytanie brzmi Co Pan w takiej sytuacji zaproponuje. Krótko, który wariant ???. ???
Mieszkaniec z Wiejskiej