UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mieszkaniec z Wiejskiej - Odpowiedzią jest cena ciepła która powinna być wpisana w ewentualną umowę z EPEC-em. Jeśli cena będzie niższa od tej jaką będzie mógł zaproponować EPEC doliczając koszt kredytu bankowego to trzeba podpisać umowę z Energą. Problem polega właśnie na tym że Energa nie jest w stanie podać cen na okres trwania umowy czyli na lat 20 ani nie chce wskazać sposobu jej kalkulowania dla EPEC-u. W filmie "Ewa chce spać "był taki tekst -kup pan cegłówkę za stówkę bo jak nie to cegłówką w główkę"Tu jest tylko Kup Cegłówkę. ..
MariuszLewandowski-Fc