UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I proszę bardzo, nikt niczego nie odwołał z powodu komorowirusa, a połowa Polski z resztą świata na czele szaleje, z powodu paniki. I Brawo Elbląg, tak trzymać.
Braniewiak 80
I proszę bardzo, nikt niczego nie odwołał z powodu komorowirusa, a połowa Polski z resztą świata na czele szaleje, z powodu paniki. I Brawo Elbląg, tak trzymać.
Braniewiak 80