UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I proszę bardzo, nikt niczego nie odwołał z powodu komorowirusa, a połowa Polski z resztą świata na czele szaleje, z powodu paniki. I Brawo Elbląg, tak trzymać.

Braniewiak 80

Anuluj