UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Organizacja tego biegu to katastrofa.. żeby wystartować za osobę która opłaciła bieg a się nie pojawiła trzeba było zapłacić 40 zł i dodatkowo czekać prawie do godziny 11. ( 11 to godzina startu ) Dodatkowo oplata nie gwarantowała otrzymania medalu na mecie.. to za co te w sumie 60 zł !? Kolejna sprawa na elektronicznych zapisach do końca rejestracji zostaje około 3-4 dni. Zapisanych około 60 osób na 7km i nagle pojawia się limit osób do 65. (Gdzie w regulaminie nie było mowy o żadnym limicie). Ludzie czasami do ostatniej chwili nie wiedzą czy wystartują. Każdy ma swoje inne starty i co najważniejsze prywatne życie. Same panie od wydawania numerów mówiły że dawno takiego bu*delu nie było.. Starczy moich wypocin. Wszystkiego dobrego dla was kobietki :)
Lubię Pomagać :)