UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Mariuszu. A gdyby tak się zdarzyło, że na inwestycję którąa ma kosztować 200 000 000 zł w kasie EPEC jest 0zł, w kasie miasta jest 0zł. A nikt nie chce udzielić tak wysokiego kredytu. .. TO CO ?. ?. ?. ? Co by Pan zaproponował. .. ?. ?. ?. ?
Mieszkaniec z Wiejskiej