UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No brawo , brawo panie Mariuszu co za blyskotliwosc , jaka wspaniala puenta , tylko jest jedna mala rzecz , ktorej w tej szkole pana nie nauczono, to szacunek, etyka, respekt, relacje inter- personalne. Jest mi wstyd za pana , bo reprezentuje pan ta meska czesc naszego spoleczenstwa, ktora akurat wlasnie dzisiaj sklada tej slabszej plci zyczenia z okazji ich swieta, o tym moze pan zapomnial.Zapomnial pan wiele innych rzeczy - ortografia - znalezc- a nie znalesc , ale zdarza sie najlepszym, zapomnial pan , ze system sie zmienil, w dzisiejszym biznesie wolno- rynkowym wyceny , kalkulacje moga byc, choc nie musza - tajemnica firmy , innymi slowy po zaprezentowamym pana tekscie, widac , ze sporo jeszcze przed panem nauki a , ze dane bylo panu zrobic tylko mature , to zachecam do dalszego poglebiania wiedzy.
Otake