UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Maria Kasprzycka - Podziwiam wykształcenie, ale nie rozumiem, dlaczego struga Panie z siebie kurę domową ? Mi dane było skończyć edukację na maturze, ale nauczyciele z Technikum Mechanicznego nauczyli mnie rozumieć, czym są zjawiska fizyczne, a czym bajki z mchu i paproci. Jeśli z prezentacji obu koncepcji zrozumiała Pani tak niewiele aspektów technicznych to przykro mi bardzo, Jeśli zaś jako humanistka z tytułem doktorskim, nie widzi Pani całego politycznego teatru, jaki wobec prostej decyzji technicznej opartej na kalkulacji kosztów tu doszło, to czuję się zawiedziony. Ta patelnia to przenośnia zwana metaforą i proszę wybaczyć, jeśli była zbyt dosadna. Ma Pani kilka celnych uwag, ale niestety są to detale i zamiast działać w długofalowym interesie odbiorców, namawia Pani do rzeczy strasznej – uzależnienia Elbląga od dyktatu spółki, która od lat ustawicznie podnosi ceny i robi niezbyt mądre inwestycje. Moim zdaniem to zbrodnia wobec odbiorców ciepła. Ta sprawa naprawdę wymaga rozwagi i analizy, a Pani spłyca ją do poziomu kałuży. Oj nie tak droga Pani oj nie tak.
MariuszLewandowski-Fc