UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Juz kiedys to pisalem. Adam Nocon to najlepszy trener od czasow Arteniuka. Szkoda, ze wladza z UM nie robi nic w temacie stadionu. Na tym sie nie da grac w I lidze.
Juz kiedys to pisalem. Adam Nocon to najlepszy trener od czasow Arteniuka. Szkoda, ze wladza z UM nie robi nic w temacie stadionu. Na tym sie nie da grac w I lidze.