UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Juz kiedys to pisalem. Adam Nocon to najlepszy trener od czasow Arteniuka. Szkoda, ze wladza z UM nie robi nic w temacie stadionu. Na tym sie nie da grac w I lidze.


Anuluj