UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spokojnie - bezpośredni awans nam nie grozi, a baraże polecę przegrać, abym nie musiał szukać nowych sponsorów a mój idol wróbel nie musiał zwiększać dotacji na OE, bo celem jest tylko trwanie klubu na peryferiach poważnej piłki oraz trwanie układu w mieście, żeby wszyscy byli zadowoleni

To ja prałat

Anuluj